Návrh zahrady

Na přání zákazníka dokážeme vytvořit projekt na celou zahradu nebo její část a to tak, aby dokonale splynula s okolím a korespondovala s architekturou domu či domů, ke kterým má náležet.

V případě veřejných prostranství citlivě zakomponujeme důležité prvky, které mají být součástí veřejné zeleně, jako jsou například lavičky, odpadkové koše, dětská hřiště, osvětlení, chodníčky a případně i osvětlení celého prostranství.

U zahrad náležících bytovým komplexům či k sídlům společností, klademe důraz na moderní přístup, tedy projektování zeleně s co nejmenšími nároky na údržbu spolu s uplatněním automatického zavlažování.

U rodinných domů dbáme hlavně na dodržení jednotného stylu, který si zákazník zvolí před zahájením projekční činnosti. Zákazník nám sdělí jaké preferuje barvy a zda si představuje zahradu klasickou (anglickou), užitkovou, moderní, vodní, kamennou, japonskou, zahradu ve  stylu feng - shuei nebo úplně jinou. Dále jakou bude zahrada plnit funkci, jaké má mít nároky na údržbu, jak má být vzrostlá a zda se o ni bude strat sám majitel či odborná firma.

Požadavky a návrhy zákazníka zapracujeme do první studie, jednoduchého návrhu zahrady či veřejné zeleně. Následuje jedna nebo více konzultací, dokud neupravíme studii tak, aby plně odpovídala vašim představám. Na základě takto schválené studie zpracujeme srozumitelný a názorný, výsledný projekt.

Projekt obsahuje

  • Studii
  • Osazovací plán
  • Průvodní zpráva
  • Výkaz výměr
  • Celkové a detailní pohledy

Projekt je zákazníkovi předložen v digitální i papírové podobě. Součásti projektu je i zdarma zpracovaný rozpočet, na základě kterého je možné objednat jeho realizaci.


 

Otevírací doba

Pondělí   8:00 - 14:00
Úterý   8:00 - 14:00
Středa   8:00 - 14:00
Čtvrtek   8:00 - 14:00
Pátek   8:00 - 14:00
Sobota   dle dohody
Neděle   dle dohody

Rychlý kontakt

FAGUS údržba zeleně s.r.o.
Mšecké Žehrovice 145
270 64  Mšecké Žehrovice
Telefon +420-777 66 10 77
Created by Studio Adler © 1998-2024 FAGUS údržba zeleně s.r.o.
Tel.: +420-777 66 10 77 | e-mail: info@fagussro.cz